Skip to main content

Poznaj nasze marki

pros pl2

Nasz największy i najstarszy brand odzieży wodoochronnej jest rozpoznawany i ceniony w wielu krajach świata. Logo z ”łapką” widnieje na kurtkach, płaszczach, pelerynach, spodniach, spodniobutach, woderach, kombinezonach, fartuchach i innych produktach przeznaczonych dla rozmaitych gałęzi przemysłu, usług oraz hobbystów. Produkty PROS powstają z najlepszych, certyfikowanych materiałów powlekanych PVC. Spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące specjalistyczne wymogi i normy europejskie.


Każdy, kto uprawia aktywność na świeżym powietrzu wie, jak ważna jest solidna i nieprzemakalna odzież. Kolekcja odzieży PROS SPORTS WATERPROOF WEAR to połączenie wysokiej jakości materiałów z najnowszymi technologiami bezszwowego łączenia elementów. Nowoczesny design, lekka konstrukcja i awangardowe rozwiązania zapewniają komfort użytkowania i skuteczną ochronę przy każdej pogodzie – zarówno podczas treningu, jak i rekreacji na co dzień.

sportpros pl

bemoregrren eu2

Wszyscy jesteśmy częścią przyrody i wszyscy powinniśmy o nią zadbać. Dlatego powstało BEMOREGREEN – marka najwyższej jakości, ekskluzywnej odzieży wodoochronnej, wykonanej zgodnie z ideą zdrowego funkcjonowania w naturze. W ten sposób chcemy kształtować świadomość troski o środowisko. Wewnątrz opakowania, razem z zakupioną odzieżą nabywca znajdzie saszetkę z nasionami sosny, z których samodzielnie może zasiać własne drzewa i przyczynić się do walki ze zmianami klimatycznymi.


Marka „Piece of Love” to kawałek naszego serca. Stworzyliśmy kolekcję stylowych i designerskich torebek skierowanych do kobiet, które potrzebują praktycznego i ponadczasowego dodatku do każdej stylizacji. Torebki „Piece of Love” są różne: klasyczne, eleganckie, ale też ekstrawaganckie. Bez względu na to, czy idziesz na miasto stukając szpikami, czy biegniesz na mniej formalne spotkanie w trampkach, zgrabnie dopasują się do Twojej stylówki. Pracując nad kolekcją myśleliśmy o naturze. Bliskie są nam idee: zero waste i slow fashion, dlatego nasze torebki powstają „z resztek i bez resztek”. W małych seriach, a czasem w unikatowych wzorach i egzemplarzach. W każdym ekologicznym kartonie, w jaki je spakujemy, czeka na Ciebie certyfikat autentyczności produktu, z niepowtarzalnym numerem krótkiej serii.

piece of love pl2