Wspieramy działania proekologiczne

03 Sep

Problem wszechobecnych śmieci i konieczność ochrony środowiska naturalnego to nasz wspólny obowiązek. W AJ Group zawsze chętnie wspieramy inicjatywy i działania ekologiczne, których efekty służą wszystkim.

Z radością zawiadamiamy, że od dzisiaj nasza firma oficjalnie wspiera nieformalną grupę nieStrash, prowadzącą od roku akcję ,,Nie śmieć leszczu''. Ekipa nieStrash, to kilku młodych ludzi, amatorów wędkarstwa, których tak jak nas, zwyczajnie denerwują śmieci pozostawiane nad wodą i w lasach. ,,Nie śmieć leszczu'' polega na spontanicznym zbieraniu odpadków porzucanych przez turystów i wędkarzy, a zarazem edukacja ekologiczna społeczeństwa. O zasięgu akcji świadczy choćby fakt, że działania obserwuje w mediach społecznościowych ponad 1,6 tysiąca osób (wiele z nich aktywnie włączyło się do sprzątania), a w lipcu napisał o niej również tygodnik Wprost.

Ekipie nieStrash właśnie przekazaliśmy nasze kurtki i koszulki PROS, by sprzątanie, w nierzadko trudnych warunkach pogodowych, było przyjemne i komfortowe – nasza odzież doskonale nadaje się do takich działań. Oczywiście – sami również włączamy się do tej wspaniałej akcji.