Kariera

Dlaczego my?

AJ Group jest firmą z ponad 20-letnią historią, w której stawiamy na zaufanie i ludzi. To pracownicy są fundamentem naszych sukcesów. Dzięki ich niesłabnącej determinacji, współpracy, ciągłemu doskonaleniu oraz pasji tworzenia, wypracowaliśmy pozycję lidera w branży.

Co jest naszą siłą:

  • prawie 300 wykwalifikowanych pracowników w dwóch zakładach (Modła Królewska i Turek)
  • średnia wieku załogi: 32 lata
  • ponad 60% załogi pracuje powyżej 5 lat
  • około 10% zatrudnionych to osoby niepełnosprawne

Co nas wyróżnia:

  • jesteśmy przyjaznym miejscem pracy, gdzie szacunek i równość są podstawą wszystkich działań
  • realizujemy politykę personalną nastawioną na otwartość i elastyczność
  • oferujemy nieskończone możliwości w rozwoju własnego potencjału
  • stawiamy na wiedzę oraz ciągłe doskonalenie

Aktualne oferty pracy

Zakres obowiązków:
  • Praca na produkcji
  • Łączenie elementów wyrobu z użyciem maszyn szwalniczych
  • Współdziałanie z innymi pracownikami w przestrzeganiu procedur technologicznych w realizacji zleconych zadań
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
Wymagamy:
  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych (z doświadczeniem produkcyjnym)
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia

Dołącz do naszego Zespołu!

Wypełnij poniższy formularz lub wyślij maila pod adres: praca@ajgroup.pl

    Pole wymagane *

    Dozwolone typy pików: .pdf, .doc, .docx, .dot, .jpg, .jpeg, .png. Maksymalna wielkość pliku: 2mb

    Pokaż więcej