Skip to main content

Nasze strony

pros

Nasz największy i najstarszy brand odzieży wodoochronnej jest rozpoznawany i ceniony w wielu krajach świata. Logo z ”łapką” widnieje na kurtkach, płaszczach, pelerynach, spodniach, spodniobutach, woderach, kombinezonach, fartuchach i innych produktach przeznaczonych dla rozmaitych gałęzi przemysłu, usług oraz hobbystów. Produkty PROS powstają z najlepszych, certyfikowanych materiałów powlekanych PVC. Spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące specjalistyczne wymogi i normy europejskie.

230430 bannery nasze marki PROS

sportpros

Każdy, kto uprawia aktywność na świeżym powietrzu wie, jak ważna jest solidna i nieprzemakalna odzież. Kolekcja odzieży PROS SPORTS WATERPROOF WEAR to połączenie wysokiej jakości materiałów z najnowszymi technologiami bezszwowego łączenia elementów. Nowoczesny design, lekka konstrukcja i awangardowe rozwiązania zapewniają komfort użytkowania i skuteczną ochronę przy każdej pogodzie – zarówno podczas treningu, jak i rekreacji na co dzień.

230430 bannery nasze marki PROS SPORT

Be More Green

Wszyscy jesteśmy częścią przyrody i wszyscy powinniśmy o nią zadbać. Dlatego powstało BEMOREGREEN – marka najwyższej jakości, ekskluzywnej odzieży wodoochronnej, wykonanej zgodnie z ideą zdrowego funkcjonowania w naturze. W ten sposób chcemy kształtować świadomość troski o środowisko. Wewnątrz opakowania, razem z zakupioną odzieżą nabywca znajdzie saszetkę z nasionami sosny, z których samodzielnie może zasiać własne drzewa i przyczynić się do walki ze zmianami klimatycznymi.

230430 bannery nasze marki BEMOREGREEN

waderspros

Spodniobuty i wodery oraz ocieplacze i nogawice PROS oferujemy w wielu modelach i wersjach kolorystycznych. Nasze produkty zaspokoją potrzeby profesjonalistów oraz gusta nawet najbardziej wymagających, małych i dużych hobbystów obojga płci. Do ich wytwarzania stosujemy wyłącznie materiały od renomowanych dostawców, przykładając szczególną wagę do jakości.

230430 bannery nasze marki WADERS

logo 1 big

Marka „Piece of Love” to kawałek naszego serca. Stworzyliśmy kolekcję stylowych i designerskich torebek skierowanych do kobiet, które potrzebują praktycznego i ponadczasowego dodatku do każdej stylizacji. Torebki „Piece of Love” są różne: klasyczne, eleganckie, ale też ekstrawaganckie. Bez względu na to, czy idziesz na miasto stukając szpikami, czy biegniesz na mniej formalne spotkanie w trampkach, zgrabnie dopasują się do Twojej stylówki. Pracując nad kolekcją myśleliśmy o naturze. Bliskie są nam idee: zero waste i slow fashion, dlatego nasze torebki powstają „z resztek i bez resztek”. W małych seriach, a czasem w unikatowych wzorach i egzemplarzach. W każdym ekologicznym kartonie, w jaki je spakujemy, czeka na Ciebie certyfikat autentyczności produktu, z niepowtarzalnym numerem krótkiej serii.

230430 bannery nasze marki PIECEOFLOVE1
CLOSE
CLOSE