Skip to main content

Nasze strony

pros

Nasz największy i najstarszy brand odzieży wodoochronnej jest rozpoznawany i ceniony w wielu krajach świata. Logo z ”łapką” widnieje na kurtkach, płaszczach, pelerynach, spodniach, spodniobutach, woderach, kombinezonach, fartuchach i innych produktach przeznaczonych dla rozmaitych gałęzi przemysłu, usług oraz hobbystów. Produkty PROS powstają z najlepszych, certyfikowanych materiałów powlekanych PVC. Spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące specjalistyczne wymogi i normy europejskie.

230430 bannery nasze marki PROS

sportpros

Każdy, kto uprawia aktywność na świeżym powietrzu wie, jak ważna jest solidna i nieprzemakalna odzież. Kolekcja odzieży PROS SPORTS WATERPROOF WEAR to połączenie wysokiej jakości materiałów z najnowszymi technologiami bezszwowego łączenia elementów. Nowoczesny design, lekka konstrukcja i awangardowe rozwiązania zapewniają komfort użytkowania i skuteczną ochronę przy każdej pogodzie – zarówno podczas treningu, jak i rekreacji na co dzień.

230430 bannery nasze marki PROS SPORT

Be More Green

Wszyscy jesteśmy częścią przyrody i wszyscy powinniśmy o nią zadbać. Dlatego powstało BEMOREGREEN – marka najwyższej jakości, ekskluzywnej odzieży wodoochronnej, wykonanej zgodnie z ideą zdrowego funkcjonowania w naturze. W ten sposób chcemy kształtować świadomość troski o środowisko. Wewnątrz opakowania, razem z zakupioną odzieżą nabywca znajdzie saszetkę z nasionami sosny, z których samodzielnie może zasiać własne drzewa i przyczynić się do walki ze zmianami klimatycznymi.

230430 bannery nasze marki BEMOREGREEN

Spodniobuty i wodery oraz ocieplacze i nogawice PROS

Spodniobuty i wodery oraz ocieplacze i nogawice PROS oferujemy w wielu modelach i wersjach kolorystycznych. Nasze produkty zaspokoją potrzeby profesjonalistów oraz gusta nawet najbardziej wymagających, małych i dużych hobbystów obojga płci. Do ich wytwarzania stosujemy wyłącznie materiały od renomowanych dostawców, przykładając szczególną wagę do jakości.

230430 bannery nasze marki WADERS

logo 1 big

Marka “Piece of Love” to kawałek naszego serca. Stworzyliśmy kolekcję stylowych i designerskich torebek skierowanych do kobiet, które potrzebują praktycznego i ponadczasowego dodatku do każdej stylizacji. Torebki “Piece of Love” są różne: klasyczne, eleganckie, ale też ekstrawaganckie. Bez względu na to, czy idziesz na miasto stukając szpikami, czy biegniesz na mniej formalne spotkanie w trampkach, zgrabnie dopasują się do Twojej stylówki. Pracując nad kolekcją myśleliśmy o naturze. Bliskie są nam idee: zero waste i slow fashion, dlatego nasze torebki powstają “z resztek i bez resztek”. W małych seriach, a czasem w unikatowych wzorach i egzemplarzach. W każdym ekologicznym kartonie, w jaki je spakujemy, czeka na Ciebie certyfikat autentyczności produktu, z niepowtarzalnym numerem krótkiej serii.

230430 bannery nasze marki PIECEOFLOVE1

outlet logo

Sklep internetowy outlet.pros.pl to wymarzone miejsce dla poszukiwaczy prawdziwych okazji. Nasza bogata oferta profesjonalnej odzieży wodoochronnej jest stale weryfikowana i aktualizowana o nowości, stąd końcówki serii, bądź pełnowartościowe modele wycofywane z tradycyjnej dystrybucji i przeznaczone do wyprzedaży magazynowych możemy proponować właśnie w tym sklepie, w absolutnie najniższych cenach na rynku. Outlet.pros.pl to gwarantowana satysfakcja i oszczędność dla kieszeni. Oferta sklepu jest dostępna tylko dla Klientów z terenu Rzeczypospolitej Polskiej.

outlet foto 2