Aktualności

04 May
ZAPYTANIE O OFERTY NA ORGANIZACJĘ STOISKA NA EFTTEX 2017

 

Ogłaszamy zapytanie ofertowe na zabudowanie stoiska na targi na Węgrzech wraz z transportem, montażem i demontażem elementów zabudowy.

Termin składania ofert rozpoczyna się w dniu dzisiejszym i kończy poniedziałek dnia 15/05/2017.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym do pobrania dokumentem - kliknij tutaj.

Zapraszamy do wzięcia udziału w postępowaniu.

 

06 Jun
WĘDKARSKI PUCHAR PROS PO RAZ PIERWSZYNa I ogólnopolskie zawody wędkarskie o puchar PROS zaprasza AJ Group Sp. z o.o. Impreza odbędzie się 25 czerwca 2016 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Przystań" w Gosławicach. Współorganizatorem jest Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 41 przy elektrowni "Pątnów". Zawody objął patronatem Prezydent Miasta Konina.

Organizatorzy oczekują na uczestników od godziny 7.00. Trzygodzinna rywalizacja rozpocznie się o godzinie 10.30, po przejeździe na łowisko, losowaniu i przygotowaniu stanowisk. Dla najlepszych zawodników przygotowano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
15 Dec
KONKURS - AUTOMATYCZNY KATERFirma AJ Group Sp. z o.o. ogłasza konkurs na:
"Automatyczny kater wielowarstwowy z taśmociągiem krojczym i odbiorczym, automatycznej warstwowarki, stołu do lagowania z instalacją do lagowarki, zestaw komputerowy z oprogramowaniem CAD."
 
Plik do pobrania - kliknij tutaj
Skan dokumentów - kliknij tutaj


15 Dec
KONKURS - DOBUDOWA BUDYNKUFirma AJ Group Sp. z o.o. ogłasza konkurs na:
"Dobudowa budynku produkcyjno-magazynowego o powierzchni 2 200m2 połączonego z istniejącą halą na potrzeby nowych mocy produkcyjnych – konstrukcje stalowe.”
 
Plik do pobrania - kliknij tutaj
Skan dokumentów - kliknij tutaj


19 Aug
WAŻNY KOMUNIKAT - ZMIANA LOKALIZACJIW związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy od 24 sierpnia 2015r. zapraszamy Państwa do nowej lokalizacji w miejscowości Modła Kolonia.

 
Od 21 sierpnia 2015r. zakład w Koninie przy ul. Kilińskiego jest zamknięty.