Aktualności

29 Mar
Marka PROS na targach morskich w Limerick

W dniach 25-26 marca, przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w regionalnych targach morskich Irish Skipper Expo 2022 w Limerick. To jedna z ważniejszych imprez wystawienniczych branży rybackiej na Wyspach Brytyjskich, organizowana cyklicznie w Irlandii i Szkocji. Stoisko AJ Group, na którym pokazaliśmy wodoochronną odzież dedykowaną do pracy na kutrach i w portach, tradycyjnie cieszyło się wielkim zainteresowaniem środowiska morskiego. Nasze propozycje spotkały się z ogromnym uznaniem i potwierdziły renomę oraz prestiż marki PROS w tej części Europy. Udało się również nawiązać kilka obiecujących kontaktów. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

 

 

21 Mar
Uczestniczymy w imprezach targowych

Kolejna duża impreza wystawiennicza za nami. W miniony weekend uczestniczyliśmy w 27. Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej ''Agrotech'' w Kielcach. Po dwóch latach ograniczeń wynikających z pandemii, targi odwiedziło mnóstwo widzów, głodnych nowinek z branży rolniczej.

Na firmowym stoisku przez trzy dni notowaliśmy ogromny ruch – oglądający byli pod wrażeniem naszej oferty, doceniając zarówno jakość produktów marek Pros i Aquapros, jak również fakt, że odzież ta jest produkowana przez polską firmę i na terenie kraju. Mnóstwo dobrych rozmów, obiecujących kontaktów i kontraktów – słowem targi ''Agrotech'' były dla nas bardzo udane.

Karuzela targowa trwa: już pod koniec tygodnia (25-26 marca) będziemy uczestniczyć w Irish Skipper Expo w Limerick. Tym razem zaprezentujemy się branży morskiej.

 

 

11 Mar
Zmiana adresu firmowego
Wszystkich klientów i kontrahentów informujemy, że zmienił się adres siedziby firmy AJ Group. W związku z zatwierdzeniem stosownych zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym,nowy adres, jakim od dziś posługujemy się w działalności biznesowej to: Modła Królewska, ul. Bursztynowa 96, 62-571 Stare Miasto.
Korekta adresu wynikała z przeprowadzonych wcześniej przez władze zmian administracyjnych w podziale terytorialnym.
 
 
03 Mar
Komunikat Zarządu AJ Group Sp. z o.o.

Kierując się solidarnością z narodem ukraińskim, Zarząd spółki AJ Group podjął decyzję o uruchomieniu dodatkowych 30 stanowisk pracy dla osób z Ukrainy, w zakładzie w Modle Kolonii (gm. Stare Miasto). Nasza firma jest w stałym kontakcie z odpowiednimi instytucjami rządowymi i samorządowymi w celu udzielenia przyszłym pracownikom pomocy związanej z załatwieniem formalności prawnych, niezbędnych do zatrudnienia w AJ Group.

 

 

21 Feb
Nowy certyfikat na odzież ostrzegawczą
Spełnianie odpowiednich norm przewidzianych prawem, to jedna z podstawowych konieczności przy produkcji specjalistycznej odzieży wodoochronnej. W AJ Group dbamy, aby nasza odzież zawsze posiadała wszystkie niezbędne certyfikaty.
W ostatnich dniach otrzymaliśmy nowy certyfikat badania typu UE na odzież ostrzegawczą. Dokument stwierdza, iż produkty Aquapros z serii 4180 i 4280 (kurtki, spodnie, płaszcze i kombinezony) spełniają wymagania określone w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/425 w sprawie środków ochrony indywidualnej , a także wymagania norm EN ISO 13688 (Odzież ochronna. Wymagania ogólne), EN ISO 20471 (Odzież o intensywnej widzialności. Metody badania i wymagania) i EN 343 (Odzież ochronna. Ochrona przed deszczem).
 
 
01 Feb
AJ Group wśród dostawców dla wojsk NATO
Wysoka jakość produktów PROS została doceniona przez tak wymagających użytkowników jak NATO. Spółka AJ Group dołączyła do oficjalnych dostawców wyposażenia dla tej organizacji. Naszej firmie został przydzielony specjalny kod producenta NCAGE (NATO Commercial and Government Entity Code). Dzięki temu marka PROS jest w elitarnym gronie zaufanych marek wykorzystywanych przez wojsko. Współpraca z Organizacją Paktu Północnoatlantyckiego jest wielkim wyróżnieniem.
Szczegóły dotyczące przynależności do katalogu certyfikowanych dostawców wyposażenia wojskowego można znaleźć pod adresem: https://eportal.nspa.nato.int/.../CageTool/cage-view/9AM8H
 
 
09 Dec
Nowe kurtki PROS na jubileusz 20-lecia firmy

AJ Group obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. Od początku byliśmy firmą produkującą odzież wodoochronną najwyższej jakości, przeznaczoną do użytku w pracy w najtrudniejszych warunkach. Intenstywny rozwój spółki oraz otwartość na zmiany w branży odzieżowej sprawiają, że stale poszukujemy nowych możliwości, by zaspokajać potrzeby klientów. Jedną z propozycji jest produkcja kurtek sportowych, dedykowanych dla wszystkich miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Aktualnie trwają testy poszczególnych modeli kurtek oraz opracowywanie strategii marketingu i sprzedaży. Sportowe kurtki PROS pojawią się na rynku w pierwszym kwartale nowego roku.

 

 

 

01 Dec
Produkujemy sprzęt do ochrony personelu medycznego w walce z COVID-19

Nasza firma czynnie wspiera walkę z koronawirusem SARS-CoV-2, wytwarzając sprzęt przeznaczony do ratowania osób zakażonych. Jako jedni z nielicznych w kraju jesteśmy producentem specjalistycznych namiotów barierowych, wykorzystywanych w szpitalach do ochrony personelu medycznego w czynnościach z pacjentami. Namioty, zbudowane z przezroczystej folii pvc oraz rękawic z narękawkami z plavitexu, są w rzeczywistości przenośnymi izolatkami, niezbędnymi w pracy medyków. I taki właśnie sprzęt trafił ostatnio do kilkunastu placówek leczniczych w Polsce.

 

 

22 Nov
Uzyskaliśmy pełny certyfikat na odzież barierową Covid

Wzmagająca się czwarta fala pandemii SARS-CoV-2 budzi coraz większy niepokój. Tym bardziej istotne jest zabezpieczenie służb medycznych i publicznych w odpowiednie środki ochrony indywidualnej. Właśnie uzyskaliśmy pełny certyfikat badania typu UE dla wytwarzanego przez naszą firmę kombinezonu barierowego model 5084 oraz fartucha barierowego model 5081. Certyfikat stwierdza, że wymienione produkty spełniają normę PN-EN 14126 typ (4,6)-B i PB[4,6]-B, dla odzieży chroniącej przed czynnikami infekcyjnymi i są to Środki Ochrony Indywidualnej kategorii III.

Deklaracja zgodności dostępna jest pod adresem: https://ajgroup.pl/Files/files/deklaracje/pl/deklaracja_zgodnosci_5021_5084.pdf

Szczegółowe informacje dotyczące produktów można zobaczyć tu:  https://ajgroup-pros.pl/offer/odziez-barierowa-covid/

 

 

09 Nov
Udane zawody wędkarskie o puchar PROS
Świetna atmosfera, duże emocje i mnóstwo dobrej energii – to wszystko przeżywaliśmy wspólnie w minioną sobotę podczas II Zawodów w wędkarstwie spawikowym o puchar PROS. Na starcie stanęło blisko 40 zawodników z całej Polski, którzy mimo chłodnej aury bawili się doskonale. W trwających od bladego świtu zmaganiach najlepsze wyniki uzykali: Daria Wróblewska i Piotr Gałan (I miejsca), Jolanta Malesza i Arkadiusz Zięba (II miejsca) oraz Mateusz Bacherowicz i Igor Perliński (III miejsca). Z rąk Aleksandra Grzelewskiego, prezesa spółki AJ Group, zwycięzcy odebrali pamiątkowe puchary i nagrody pieniężne, zaś wszyscy uczestnicy nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów zawodów (AJ Group, Jaxon, Mistrall).
Serdecznie dziękujemy: zawodnikom, sędziom, sponsorom i patronom medialnym oraz nieocenionemu Kołu Wędkarskiemu nr 41, które współorganizowało z nami tę imprezę. Już dziś zapowiadamy, że w przyszłym roku na pewno spotkamy się na kolejnych zmaganiach o puchar PROS. Do zobaczenia!