Aktualności

11 Jun
Wodery i spodniobuty MAX S5 z nowym certyfikatem

Najwyższe standardy jakości naszych produktów oraz zgodność z obowiązującymi europejskimi normami to dla nas priorytet. Cieszące się ogromnym powodzeniem wśród klientów wodery i spodniobuty MAX S5 otrzymały zaktualizowany Certyfikat Badania Typu UE. Obejmuje on zarówno normy dotyczące obuwia bezpiecznego, jak i odzieży ochronnej. Najwyższa klasa - 4 ochrony przed wodą jest zgodna z nową normą EN 343:2019. Wersje w kolorach fluo są także naszymi opatentowanymi wzorami przemysłowymi zarejestrowanymi w EUIPO.

Aktualną Deklarację Zgodności znajdziecie w zakładce "Deklaracje" lub klikając TUTAJ.

 

10 Jun
AJ Group zatrudni 200 osób w nowym zakładzie w powiecie tureckim

To już przesądzone: w drugiej połowie roku rozpocznie się budowa nowego zakładu w powiecie tureckim. Dzięki inwestycji powstanie 200 miejsc pracy.

 AJ Group jest jednym z wiodących przedsiębiorstw produkcyjnych w regionie konińskim. Zatrudnia ponad 250 osób w dwóch zakładach: w Modle Kolonii koło Konina oraz w Turku. Od kilku lat firma notuje dynamiczny rozwój, co wymogło konieczność budowy nowego zakładu pracy.

- Aktualnie rozmawiamy z samorządami na temat docelowej lokalizacji. Rozważamy tereny inwestycyjne w kilku gminach powiatu tureckiego – mówi Aleksander Grzelewski, prezes AJ Group Sp. z o.o. - Budowę chcemy rozpocząć już jesienią tego roku.

W nowym miejscu powstanie hala o powierzchni około 2000 m. kw., z częścią produkcyjną i magazynową. Docelowo zatrudnienie znajdzie tam 200 osób, w tym część z istniejącego już zakładu na terenie Turku.

 

 

 

 

09 Jun
Nasze produkty widoczne i doceniane także w UK

Z dumą donosimy, że w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw branżowych w Wielkiej Brytanii ukazał się artykuł doceniający nasze produkty. Magazyn Tacle Trade World, specjalizujący się w publikacjach dla branży wędkarskiej, zamieścił obszerny materiał prezentujący AJ Group. W artykule przedstawiono firmę, jako wytwórcę ubrań ochronnych najwyższej jakości. Podkreślono też, że wszystkie nasze produkty spełniają najsurowsze normy i kryteria europejskie.

 

Warto dodać, że AJ Group jest obecny na brytyjskim rynku od kilku lat. Sprzedajemy tam z powodzeniem ubrania dla wielu branż, a w szczególności dla przemysłu rybackiego, chemicznego oraz dla wymagających hobbystów. Nasze produkty są znane i doceniane w rozmaitych środowiskach.

 

 

 

04 May
ZAPYTANIE O OFERTY NA ORGANIZACJĘ STOISKA NA EFTTEX 2017

 

Ogłaszamy zapytanie ofertowe na zabudowanie stoiska na targi na Węgrzech wraz z transportem, montażem i demontażem elementów zabudowy.

Termin składania ofert rozpoczyna się w dniu dzisiejszym i kończy poniedziałek dnia 15/05/2017.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym do pobrania dokumentem - kliknij tutaj.

Zapraszamy do wzięcia udziału w postępowaniu.

 

06 Jun
WĘDKARSKI PUCHAR PROS PO RAZ PIERWSZYNa I ogólnopolskie zawody wędkarskie o puchar PROS zaprasza AJ Group Sp. z o.o. Impreza odbędzie się 25 czerwca 2016 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Przystań" w Gosławicach. Współorganizatorem jest Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 41 przy elektrowni "Pątnów". Zawody objął patronatem Prezydent Miasta Konina.

Organizatorzy oczekują na uczestników od godziny 7.00. Trzygodzinna rywalizacja rozpocznie się o godzinie 10.30, po przejeździe na łowisko, losowaniu i przygotowaniu stanowisk. Dla najlepszych zawodników przygotowano atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.
15 Dec
KONKURS - AUTOMATYCZNY KATERFirma AJ Group Sp. z o.o. ogłasza konkurs na:
"Automatyczny kater wielowarstwowy z taśmociągiem krojczym i odbiorczym, automatycznej warstwowarki, stołu do lagowania z instalacją do lagowarki, zestaw komputerowy z oprogramowaniem CAD."
 
Plik do pobrania - kliknij tutaj
Skan dokumentów - kliknij tutaj


15 Dec
KONKURS - DOBUDOWA BUDYNKUFirma AJ Group Sp. z o.o. ogłasza konkurs na:
"Dobudowa budynku produkcyjno-magazynowego o powierzchni 2 200m2 połączonego z istniejącą halą na potrzeby nowych mocy produkcyjnych – konstrukcje stalowe.”
 
Plik do pobrania - kliknij tutaj
Skan dokumentów - kliknij tutaj


19 Aug
WAŻNY KOMUNIKAT - ZMIANA LOKALIZACJIW związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy od 24 sierpnia 2015r. zapraszamy Państwa do nowej lokalizacji w miejscowości Modła Kolonia.

 
Od 21 sierpnia 2015r. zakład w Koninie przy ul. Kilińskiego jest zamknięty.