Skip to main content

UDANY DZIEŃ DZIECKA W AJ GROUP

UDANY DZIEŃ DZIECKA W AJ GROUP

W sobotnie południe w AJ Group gościliśmy tłumy dzieci i dorosłych. Pierwsza w 20-letniej historii firmy otwarta impreza, zorganizowana z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, udała się doskonale.
Na uczestników czekały liczne atrakcje, w tym dmuchane zamki, animatorzy, malowanie buziek czy konkursy sportowe. Można było również usiąść za kierownicą prawdziwego wozu strażackiego, albo skosztować słodkich pyszności przygotowanych przez naszych pracowników. Mimo niepewnej pogody frekwencja dopisała, a dzieciaki wychodziły z imprezy bardzo zadowolone.
Ważnym elementem naszego festynu była możliwość zwiedzania hali produkcyjnej. To miejsce, na co dzień niedostępne dla osób postronnych, wzbudziło ogromne zainteresowanie. Zwiedzający, oprowadzani w zorganizowanych grupach, zapoznali się z cyklem produkcji odzieży wodoochronnej, od projektowania, poprzez wykrawanie, szycie, zgrzewanie, do magazynowania.
Sobotnie wydarzenie to kolejny przykład realizowanej od roku w AJ Group nowej strategii zarządzania, w oparciu o najlepsze wzorce i reguły CSR.